2,231
edits
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 177: | Line 177: | ||
|{{Ratings|Ikki (Arcade)}} | |{{Ratings|Ikki (Arcade)}} | ||
|- | |- | ||
|[[Ishtar no Fukkatsu]] | |[[The Return of Ishtar]] aka [[Ishtar no Fukkatsu]] | ||
|2009 | |2009 | ||
|JP | |JP | ||
|{{Ratings|Ishtar | |{{Ratings|The Return of Ishtar}} | ||
|- id="K" | |- id="K" | ||
|[[Karate Dou]] | |[[Karate Dou]] | ||
Line 326: | Line 326: | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|Space Harrier (Arcade)}} | |{{Ratings|Space Harrier (Arcade)}} | ||
|- | |||
|[[Space Invaders]] | |||
|2009 | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Space Invaders}} | |||
|- | |- | ||
|[[Splatterhouse (Arcade)|Splatterhouse]] | |[[Splatterhouse (Arcade)|Splatterhouse]] |
edits