11
edits
No edit summary |
|||
Line 256: | Line 256: | ||
|JP/NA/EU/KO | |JP/NA/EU/KO | ||
|{{Ratings|Wii Speak Channel}} | |{{Ratings|Wii Speak Channel}} | ||
|- | |||
|[[Wii Startup Menu]] | |||
|Pre-installed | |||
|NA | |||
|{{Ratings|Wii Startup Menu}} | |||
|- | |- | ||
|[[Wii U Transfer Tool]] | |[[Wii U Transfer Tool]] |
edits