15,190
edits
(→Channels: Wii Fit and Wii Fit Plus seem to have the same channel) |
|||
Line 232: | Line 232: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{Ratings|name=Wii Speak Channel}} | |{{Ratings|name=Wii Speak Channel}} | ||
|- | |||
|[[Wii U Transfer Channel]] | |||
|Downloadable | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{Ratings|name=Wii U Transfer Channel}} | |||
|- | |- | ||
|[[Zelda Data Restoration Channel]] | |[[Zelda Data Restoration Channel]] | ||
|Downloadable | |Downloadable | ||
|JP | |JP/NA/PAL | ||
|{{Ratings|name=Zelda Data Restoration Channel}} | |{{Ratings|name=Zelda Data Restoration Channel}} | ||
|- | |- |