79,228
edits
Line 802: | Line 802: | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|name=Big Brain Academy: Wii Degree}} | |{{Ratings|name=Big Brain Academy: Wii Degree}} | ||
|- | |||
|[[Big Buck Hunter Pro]] | |||
| | |||
|Sports, Hunting | |||
| | |||
|{{Ratings|name=Big Buck Hunter Pro}} | |||
|- | |- | ||
|[[Big Catch Bass Fishing]] | |[[Big Catch Bass Fishing]] |