79,231
edits
(Restored page) |
|||
Line 214: | Line 214: | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|Rabbids Channel}} | |{{Ratings|Rabbids Channel}} | ||
|- | |||
|[[Save Data Update Channel]] | |||
|Downloadable | |||
|JP/NA/EU | |||
|{{Ratings|Save Data Update Channel}} | |||
|- | |- | ||
|[[Television Friend Channel]] | |[[Television Friend Channel]] | ||
Line 259: | Line 264: | ||
|NA | |NA | ||
|{{Ratings|YouTube Channel}} | |{{Ratings|YouTube Channel}} | ||
|- | |- | ||
|} | |} |