5,931
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 601: | Line 601: | ||
|{{Ratings|name=Cruis'n}} | |{{Ratings|name=Cruis'n}} | ||
|- id="D" | |- id="D" | ||
|[[Cursed Mountain]] | |||
|2009 | |||
|Adventure/Survival | |||
|NA/EU | |||
|{{Ratings|name=Cursed Mountain}} | |||
|- | |||
|[[Daikaijuu Battle: Ultra Coliseum]] | |[[Daikaijuu Battle: Ultra Coliseum]] | ||
|2008 | |2008 |
edits