79,231
edits
(→Issues) |
(→Usage) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
! code | ! code | ||
! result | ! result | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|2|use=link}}</nowiki></code> | |||
| {{VersionRevision|2.0|use=link}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|3|use=link}}</nowiki></code> | |||
| {{VersionRevision|2.0|use=link}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|4|use=link}}</nowiki></code> | |||
| {{VersionRevision|2.0|use=link}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|5|use=link}}</nowiki></code> | |||
| {{VersionRevision|2.0|use=link}} | |||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|2.0|use=link}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{VersionRevision|2.0|use=link}}</nowiki></code> |