1
edit
Line 165: | Line 165: | ||
| 0A5C || 2148 || ? | | 0A5C || 2148 || ? | ||
| bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#afa"|Yes | | bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#afa"|Yes | ||
| Good | |||
| Long | |||
|- | |||
| [https://www.amazon.com/gp/product/B007GFX0PY/ IOGear GBU521] | |||
| 0A5C || 21E8 || 0112 | |||
| bgcolor="#afa"|Yes <sup>[[#Notes|[1]]]</sup> || bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#faa"|No | |||
| Good | | Good | ||
| Long | | Long |
edit