15,198
edits
(2 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 21: | Line 21: | ||
|[[Amazon Instant Video Channel]] | |[[Amazon Instant Video Channel]] | ||
|Downloadable | |Downloadable | ||
|NA | |NA/EU | ||
|{{Ratings|Amazon Instant Video Channel}} | |{{Ratings|Amazon Instant Video Channel}} | ||
|- | |- | ||
Line 116: | Line 116: | ||
|[[Netflix Channel]] | |[[Netflix Channel]] | ||
|Downloadable | |Downloadable | ||
|NA | |NA/EU | ||
|{{Ratings|Netflix Channel}} | |{{Ratings|Netflix Channel}} | ||
|- | |- | ||
Line 198: | Line 198: | ||
|NA | |NA | ||
|{{Ratings|Wii Startup Menu}} | |{{Ratings|Wii Startup Menu}} | ||
|- | |||
|[[Wii System Transfer]] | |||
|Downloadable | |||
|JP/NA/EU | |||
|{{Ratings|Wii System Transfer}} | |||
|- | |- | ||
|[[Wii U Menu]] | |[[Wii U Menu]] |