Wii Channels: Difference between revisions
→Channels
Line 181: | Line 181: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWC|name=Photo Channel}} | |{{RatingsWC|name=Photo Channel}} | ||
|- | |||
|[[Pokémon Rumble]] | |||
|Downloadable | |||
|PAL | |||
|{{RatingsWC|name=BBC iPlayer Channel}} | |||
|- | |- | ||
|[[Rabbids Channel]] | |[[Rabbids Channel]] |