Nintendo GameCube: Difference between revisions
→Compatibility
No edit summary |
|||
Line 54: | Line 54: | ||
| USA/JAP/EUR | | USA/JAP/EUR | ||
| ??? | | ??? | ||
|- | |||
| [[Harvest Moon: Magical Melody]] | |||
| Simulation/Role-playing | |||
| USA/JAP/EUR | |||
| Perfect | |||
|- | |- | ||
| [[Luigi's Mansion]] | | [[Luigi's Mansion]] |