100
edits
No edit summary |
|||
Line 89: | Line 89: | ||
| USA/JAP/EUR | | USA/JAP/EUR | ||
| Broken - Crash at launch | | Broken - Crash at launch | ||
|- | |||
| [[Metroid Prime]] | |||
| FPS | |||
| USA/JAP/EUR | |||
| Perfect | |||
|- | |||
| [[Metroid Prime 2]] | |||
| FPS | |||
| USA/JAP/EUR | |||
| Perfect | |||
|- | |- | ||
| [[Mortal Kombat Deadly Alliance]] | | [[Mortal Kombat Deadly Alliance]] |
edits