79,236
edits
No edit summary |
|||
Line 71: | Line 71: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{Ratings|name=007: Everything or Nothing}} | |{{Ratings|name=007: Everything or Nothing}} | ||
|- | |||
[[007: From Russia with Love]] | |||
|2005 | |||
|Third-person Shooter | |||
|NA/PAL | |||
|{{Ratings|name=007: From Russia with Love}} | |||
|- | |||
|[[007: Nightfire]] | |||
|2002 | |||
|FPS | |||
|NA/PAL | |||
|{{Ratings|name=007: Nightfire}} | |||
|- | |- | ||
|[[1080° Avalanche]] aka [[1080°: Silver Storm]] | |[[1080° Avalanche]] aka [[1080°: Silver Storm]] | ||
Line 1,783: | Line 1,795: | ||
|{{Ratings|name=The Italian Job}} | |{{Ratings|name=The Italian Job}} | ||
|- | |- | ||
|<span id=J> | |<span id=J>[[Jeremy McGrath Supercross World]] | ||
|2002 | |2002 | ||
|Racing | |Racing |