Template:Wii O-Z: Difference between revisions
→Wii O-Z Compatibility List
No edit summary |
|||
Line 474: | Line 474: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWii|name=SoulCalibur Legends}} | |{{RatingsWii|name=SoulCalibur Legends}} | ||
|Unknown | |||
|- | |||
|[[SSX Blur]] | |||
|2007 | |||
|Sports | |||
|NA/PAL | |||
|{{RatingsWii|name=SSX Blur}} | |||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- |