Bluetooth Passthrough: Difference between revisions
→Adapter test results
Line 169: | Line 169: | ||
| Short range | | Short range | ||
| Average | | Average | ||
|- | |||
| [https://www.amazon.com/Kinivo-BTD-300-Bluetooth-Energy-adapter/dp/B005Z5HT2M Kinivo BTD-300] | |||
| 0A5C || 2198 || 0391 | |||
| ? || ? || ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |- | ||
| [https://www.amazon.com/gp/product/B007Q45EF4 Kinivo BTD-400] | | [https://www.amazon.com/gp/product/B007Q45EF4 Kinivo BTD-400] |