15,189
edits
Line 114: | Line 114: | ||
| Very long | | Very long | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#fda" |Atheros AR3012 | | bgcolor="#fda" |Atheros AR3012 (AR9462) | ||
| 0CF3 || 3004 || 0001 | | 0CF3 || 3004 || 0001 | ||
| bgcolor="#afa" | Yes | | bgcolor="#afa" | Yes | ||
Line 185: | Line 185: | ||
| Good | | Good | ||
| Average | | Average | ||
|- | |||
| bgcolor="#fda" | Foxconn T77H348.02 (AR9462) | |||
| 0489 || E04E || 0001 | |||
| bgcolor="#afa" | Yes | |||
| bgcolor="#fda" | Yes <sup>[[#Notes|[2]]]</sup> | |||
| bgcolor="#faa" | No | |||
| Good | |||
| Very long | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#faa" | Generic Adapter | | bgcolor="#faa" | Generic Adapter |