Bluetooth Passthrough: Difference between revisions
→Adapter test results
Line 156: | Line 156: | ||
| 8087 || 07DC || 0001 | | 8087 || 07DC || 0001 | ||
| bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#faa"|No || bgcolor="#afa"|Yes | | bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#faa"|No || bgcolor="#afa"|Yes | ||
| Good | |||
| Long | |||
|- | |||
| IOGear GBU421 | |||
| 0A5C || 2148 || ? | |||
| bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#afa"|Yes | |||
| Good | | Good | ||
| Long | | Long |