8
edits
Line 172: | Line 172: | ||
| Short range | | Short range | ||
| Average | | Average | ||
|- | |||
| [https://www.amazon.com/gp/product/B007Q45EF4 Kinivo BTD-400] | |||
| 0A5C || 21E8 || 0112 | |||
| bgcolor="#fda"|Yes <sup>[[#Notes|[1]]]</sup> || bgcolor="#afa"|Yes || bgcolor="#afa"|Yes | |||
| Average | |||
| Very Long | |||
|- | |- | ||
| Mayflash DolphinBar | | Mayflash DolphinBar |
edits