2,225
edits
No edit summary |
(→Publisher Code: sort alphabetically) |
||
Line 724: | Line 724: | ||
|[[:Category:505 Games (Publisher)|505 Games]]<sup>EU</sup> | |[[:Category:505 Games (Publisher)|505 Games]]<sup>EU</sup> | ||
|{{#dpl:titlematch=____GT|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____GT|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|GX | |||
|[[:Category:Commodore (Publisher)|Commodore]] ([[Commodore 64]] Virtual Console titles) | |||
|{{#dpl:titlematch=____GX|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|GY | |GY | ||
|[[:Category:The Game Factory (Publisher)|The Game Factory]] | |[[:Category:The Game Factory (Publisher)|The Game Factory]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____GY|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____GY|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |- | ||
|GZ | |GZ |
edits