Nintendo 64: Difference between revisions
→Virtual Console Compatibility List (Nintendo 64)
Line 61: | Line 61: | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|Cruis'n USA}} | |{{Ratings|Cruis'n USA}} | ||
|- | |||
|[[Earthworm Jim 3D (Injected game)|Earthworm Jim 3D]] | |||
|2013 | |||
|Platformer | |||
|World | |||
|{{Rating|Earthworm Jim 3D}} | |||
|- id="F" | |- id="F" | ||
|[[F-Zero X]] | |[[F-Zero X]] |