79,225
edits
(→Usage) |
(→Usage) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
! code | ! code | ||
! result | ! result | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{Revision|1}}</nowiki></code> | |||
| {{Revision|1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{Revision|2}}</nowiki></code> | |||
| {{Revision|2}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{Revision|3}}</nowiki></code> | |||
| {{Revision|3}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{Revision|4}}</nowiki></code> | |||
| {{Revision|4}} | |||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{Revision|2.0}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{Revision|2.0}}</nowiki></code> |