Wii: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 104: | Line 104: | ||
|JP | |JP | ||
|{{RatingsWii|name=And-Kensaku}} | |{{RatingsWii|name=And-Kensaku}} | ||
|Unknown | |||
|- | |||
|[[Another Code: R - A Journey into Lost Memories]] | |||
|2009 | |||
|Adventure | |||
|JP/PAL | |||
|{{RatingsWii|name=Another Code: R - A Journey into Lost Memories}} | |||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- |