74
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 317: | Line 317: | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| Action-adventure | | Action-adventure | ||
| JP/NA/PAL | |||
| {{rating|0}} | |||
|- | |||
| [[Pikmin 2 (Wii)]] | |||
| 2009 | |||
| Real-time strategy | |||
| JP/NA/PAL | | JP/NA/PAL | ||
| {{rating|0}} | | {{rating|0}} |
edits