15
edits
ThatLuciano (talk | contribs) |
No edit summary |
||
Line 314: | Line 314: | ||
|{{RatingsWii|name=Castlevania Judgment}} | |{{RatingsWii|name=Castlevania Judgment}} | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |||
|[[Code Lyoko: Quest for Infinity]] | |||
|2007 | |||
|Action | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{RatingsWii|name=Code Lyoko: Quest for Infinity}} | |||
||{{revision|6117}} | |||
|- | |- | ||
|[[The Conduit|Conduit, The]] | |[[The Conduit|Conduit, The]] |
edits