79,223
edits
No edit summary |
|||
Line 346: | Line 346: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWii|name=Heavenly Guardian}} | |{{RatingsWii|name=Heavenly Guardian}} | ||
|- | |||
|[[House of the Dead: Overkill]] | |||
|2009 | |||
|Rail Shooter | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{RatingsWii|name=House of the Dead: Overkill}} | |||
|- | |- | ||
|[[Ice Age 2: The Meltdown (Wii)|Ice Age 2: The Meltdown]] | |[[Ice Age 2: The Meltdown (Wii)|Ice Age 2: The Meltdown]] |