Wii: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 138: | Line 138: | ||
| USA/JAP/EUR | | USA/JAP/EUR | ||
| ??? | | ??? | ||
|- | |||
| [[Rockman 9]] | |||
| Action 2D | |||
| USA/JAP/EUR | |||
| Good | |||
|- | |||
| [[rockman 10]] | |||
| Action 2D | |||
| USA/JAP/EUR | |||
| Good | |||
|- | |- | ||
| [[Super Smash Bros. Brawl]] | | [[Super Smash Bros. Brawl]] |