1,132
edits
ThatLuciano (talk | contribs) mNo edit summary |
ThatLuciano (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 860: | Line 860: | ||
|NA | |NA | ||
|{{RatingsWii|name=Glacier 3: The Meltdown}} | |{{RatingsWii|name=Glacier 3: The Meltdown}} | ||
|Unknown | |||
|- | |||
|[[GoldenEye 007]] | |||
|2010 | |||
|First-person Shooter | |||
|NA/PAL | |||
|{{RatingsWii|name=GoldenEye 007}} | |||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- | ||
Line 1,056: | Line 1,063: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWii|name=Ivy the Kiwi?}} | |{{RatingsWii|name=Ivy the Kiwi?}} | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- |
edits