9
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|NA/PAL | |NA/PAL | ||
|{{rating|0}} | |{{rating|0}} | ||
|- | |||
|[[Battalion Wars 2]] | |||
|2007 | |||
|Real-time Strategy | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{rating|4}} | |||
|- | |- | ||
|[[Big Brain Academy: Wii Degree]] | |[[Big Brain Academy: Wii Degree]] | ||
Line 47: | Line 53: | ||
|Puzzle, Educational | |Puzzle, Educational | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{rating| | |{{rating|2}} | ||
|- | |- | ||
|[[Bleach: Shattered Blade]] | |[[Bleach: Shattered Blade]] |
edits