79,225
edits
(Added a ratings change notice in as a test) |
|||
Line 661: | Line 661: | ||
|[[Sengoku Basara Samurai Heroes]] (aka [[Sengoku Basara 3]]) | |[[Sengoku Basara Samurai Heroes]] (aka [[Sengoku Basara 3]]) | ||
|2010 | |2010 | ||
| Hack and slash | |Hack and slash | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWii|name=Sengoku Basara Samurai Heroes (aka Sengoku Basara 3)}} | |{{RatingsWii|name=Sengoku Basara Samurai Heroes (aka Sengoku Basara 3)}} | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Sengoku Basara Samurai Heroes]] (aka [[Sengoku Basara 3]]) | ||
|2010 | |2010 | ||
| | |Hack and slash | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWii|name= | |{{RatingsWii|name=Sengoku Basara Samurai Heroes (aka Sengoku Basara 3)}} | ||
|- | |||
|[[Shimano Xtreme Fishing]] | |||
|2009 | |||
|Sports | |||
|JP | |||
|{{RatingsWii|name=Shimano Xtreme Fishing}} | |||
|- | |- | ||
|[[Sin & Punishment: Star Successor]] | |[[Sin & Punishment: Star Successor]] |