Wii: Difference between revisions
→Wii Compatibility List
Line 574: | Line 574: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWii|name=Punch-Out‼}} | |{{RatingsWii|name=Punch-Out‼}} | ||
|- | |||
|[[Red Steel (Wii)|Red Steel]] | |||
|2006 | |||
|First Person Shooter | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{RatingsWii|name=Red Steel (Wii)|Red Steel}} | |||
|- | |- | ||
|[[Resident Evil 4 (Wii)|Resident Evil 4]] | |[[Resident Evil 4 (Wii)|Resident Evil 4]] |