WiiWare: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 134: | Line 134: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{rating|0}} | |{{rating|0}} | ||
|- | |||
|[[Adventure Island The Beginning]] | |||
|2010 | |||
|2.5D Platformer | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{rating|5}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
No edit summary |
|||
Line 134: | Line 134: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{rating|0}} | |{{rating|0}} | ||
|- | |||
|[[Adventure Island The Beginning]] | |||
|2010 | |||
|2.5D Platformer | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{rating|5}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |