59
edits
(Added ratings warning) |
|||
Line 34: | Line 34: | ||
{|class="wikitable sortable width=100%" | {|class="wikitable sortable width=100%" | ||
! Title !! Year !! Genre !! Region !! Compatibility | ! Title !! Year !! Genre !! Region !! Compatibility | ||
|- | |||
|[[3-2-1, Rattle Battle!]] | |||
|2009 | |||
|Minigames | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{RatingsWW|name=3-2-1, Rattle Battle!}} | |||
|- | |||
|[[5 Spots Party]] | |||
|2009 | |||
|Puzzle | |||
|NA/PAL | |||
|{{RatingsWW|name=5 Spots Party}} | |||
|- | |||
|- | |- | ||
|[[Adventure Island: The Beginning]] | |[[Adventure Island: The Beginning]] | ||
|2010 | |2010 | ||
|2.5D | |2.5D Platform | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{RatingsWW|name=Adventure Island: The Beginning}} | |{{RatingsWW|name=Adventure Island: The Beginning}} |
edits