79,231
edits
Line 146: | Line 146: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{ratings|name=Final Fantasy Crystal Defenders R2}} | |{{ratings|name=Final Fantasy Crystal Defenders R2}} | ||
|- | |||
|[[Frogger Returns]] | |||
|2009 | |||
|Arcade, Action | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{ratings|name=Frogger Returns}} | |||
|- | |- | ||
|[[Furry Legends]] | |[[Furry Legends]] |