79,231
edits
mNo edit summary |
|||
Line 493: | Line 493: | ||
| | | | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|name=Mizubaku Daibōken Adventure}} | |||
|- | |||
|[[Monster Lair]] | |||
|2008 | |||
| | |||
|JP | |||
|{{Ratings|name=Mizubaku Daibōken Adventure}} | |{{Ratings|name=Mizubaku Daibōken Adventure}} | ||
|- | |- |