79,225
edits
Line 138: | Line 138: | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|Rabbids Channel}} | |{{Ratings|Rabbids Channel}} | ||
|- | |||
|[[Region Select]] | |||
|Pre-installed | |||
|JP/NA/EU | |||
|{{Ratings|Region Select}} | |||
|- | |- | ||
|[[Save Data Update Channel]] | |[[Save Data Update Channel]] |