Wii Channels: Difference between revisions
→Channels
(Internet Connectivity, grammar fixes) |
|||
Line 167: | Line 167: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{Ratings|name=News Channel}} | |{{Ratings|name=News Channel}} | ||
|- | |||
|[[Netflix Channel]] | |||
|Downloadable | |||
|NA | |||
|{{Ratings|name=Netflix Channel}} | |||
|- | |- | ||
|[[Nintendo Channel]] | |[[Nintendo Channel]] |