Wii Channels: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 92: | Line 92: | ||
|512/513/514/518 | |512/513/514/518 | ||
|{{Ratings|Wii Menu 4.3}} | |{{Ratings|Wii Menu 4.3}} | ||
|- | |||
|[[Wii Menu|Wii Menu 5.0]] | |||
|JP/NA | |||
|534/535/536/537 | |||
|{{Ratings|Wii Menu 5.0}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |