Wii: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
KingPepper (talk | contribs) |
|||
Line 150: | Line 150: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{rating|4}} | |{{rating|4}} | ||
|- | |||
|[[Fragile Dreams : Farewell Ruins Of The Moon]] | |||
|2010 | |||
|RPG | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{rating|5}} | |||
|- | |- | ||
|[[Guitar Hero 5]] | |[[Guitar Hero 5]] |