GameIDs: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 868: | Line 868: | ||
|[[:Category:Mumbo Jumbo (Publisher)|Mumbo Jumbo]] | |[[:Category:Mumbo Jumbo (Publisher)|Mumbo Jumbo]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____MJ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____MJ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|MM | |||
|[[:Category: Big John Games (Publisher)|Big John Games]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____MM|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|ML | |ML |