GameIDs: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 949: | Line 949: | ||
|{{#dpl:titlematch=____NQ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____NQ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |- | ||
| | |NP | ||
|[[:Category:Nobilis (Publisher)|Nobilis]] | |[[:Category:Nobilis (Publisher)|Nobilis]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____NP|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____NP|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
Line 972: | Line 972: | ||
|[[:Category:Barnstorm Games (Publisher)|Barnstorm Games]] | |[[:Category:Barnstorm Games (Publisher)|Barnstorm Games]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____NX|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____NX|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|NY | |||
|[[:Category:Nicalis (Publisher)|Nicalis]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____NY|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|PH | |PH |