GameIDs: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 210: | Line 210: | ||
|[[:Category:Jaleco Entertainment (Publisher)|Jaleco Entertainment]] | |[[:Category:Jaleco Entertainment (Publisher)|Jaleco Entertainment]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____0A|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____0A|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|0L | |||
|[[:Category:Warashi (Publisher)|Warashi]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____0L|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|0M | |0M | ||
Line 1,452: | Line 1,456: | ||
|[[:Category:Little Orbit (Publisher)|Little Orbit]] | |[[:Category:Little Orbit (Publisher)|Little Orbit]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____VZ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____VZ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|WB | |||
|[[:Category:Google (Publisher)|Google]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____WB|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |||
|WD | |||
|[[:Category:Amazon (Publisher)|Amazon]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____WB|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|WG | |WG |