GameIDs: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 874: | Line 874: | ||
|[[:Category:505 Games (Publisher)|505 Games]] | |[[:Category:505 Games (Publisher)|505 Games]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____JZ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____JZ|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|K3 | |||
|[[:Category:Coca-Cola Japan (Publisher)|Coca-Cola Japan]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____K2|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|K3 | |K3 | ||
Line 1,330: | Line 1,334: | ||
|[[:Category:SouthPeak Games (Publisher)|SouthPeak Games]] | |[[:Category:SouthPeak Games (Publisher)|SouthPeak Games]] | ||
|{{#dpl:titlematch=____S5|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |{{#dpl:titlematch=____S5|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | ||
|- | |||
|SC | |||
|[[:Category:Coca-Cola Japan (Publisher)|Coca-Cola Japan]] | |||
|{{#dpl:titlematch=____SC|redirects=only|count=3|mode=inline|inlinetext=<nowiki>, </nowiki>|notcategory=Not GameID|notcategory=Unofficial GameID}} | |||
|- | |- | ||
|SH | |SH |