Wii: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 204: | Line 204: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{ratings|name=Fragile Dreams : Farewell Ruins Of The Moon}} | |{{ratings|name=Fragile Dreams : Farewell Ruins Of The Moon}} | ||
|- | |||
|[Freddi Fish: Kelp Seed Mystery]] | |||
|2008 | |||
|Kids | |||
|NA | |||
|{{ratings|name=Freddi Fish : Kelp Seed Mystery}} | |||
|- | |- | ||
|[[Guitar Hero 5]] | |[[Guitar Hero 5]] |