WiiWare: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 146: | Line 146: | ||
|NA/EU | |NA/EU | ||
|{{Ratings|ANIMA: Ark of Sinners}} | |{{Ratings|ANIMA: Ark of Sinners}} | ||
|- | |||
|[[Animal Life: Doubutsu Fureai Seikatsu]] | |||
|2014 | |||
| | |||
|JP | |||
|{{Ratings|Animal Life: Doubutsu Fureai Seikatsu}} | |||
|- | |- | ||
|[[Ant Nation]] | |[[Ant Nation]] |