Wii: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|{{RatingsWii|name=2010 FIFA World Cup South Africa}} | |{{RatingsWii|name=2010 FIFA World Cup South Africa}} | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |||
|[[A boy and his blob]] | |||
|2009 | |||
|Platformer, puzzle | |||
|NA | |||
|{{RatingsWii|name=a boy and his blob}} | |||
|r7128 | |||
|- | |- | ||
|[[Aladin Magic Racer]] | |[[Aladin Magic Racer]] | ||
Line 904: | Line 911: | ||
|{{RatingsWii|name=Heavenly Guardian}} | |{{RatingsWii|name=Heavenly Guardian}} | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |||
|[[Hello Kitty Seasons]] | |||
|2009 | |||
| | |||
|NA | |||
|{{RatingsWii|name=Hello Kitty Seasons}} | |||
|r7128 | |||
|- | |- | ||
|[[House of the Dead: Overkill]] | |[[House of the Dead: Overkill]] |