Template:VersionRevision/doc: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Issues) |
(→Usage) |
||
Line 125: | Line 125: | ||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|4.0-305 Triforce|use=title}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{VersionRevision|4.0-305 Triforce|use=title}}</nowiki></code> | ||
| {{VersionRevision|4.0-305 Triforce|use=title}} | | {{VersionRevision|4.0-305 Triforce|use=title}} | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|5.0-rc-0|use=link}}</nowiki></code> | |||
| {{VersionRevision|5.0-rc-0|use=link}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|5.0-rc-0|use=title}}</nowiki></code> | |||
| {{VersionRevision|5.0-rc-0|use=title}} | |||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{VersionRevision|5.0-rc-20|use=link}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{VersionRevision|5.0-rc-20|use=link}}</nowiki></code> |