Nintendo GameCube: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 136: | Line 136: | ||
|- | |- | ||
| [[Resident Evil 3]] | | [[Resident Evil 3]] | ||
| Shooter | |||
| USA/JAP/EUR | |||
| ??? | |||
|- | |||
| [[Resident Evil 4]] | |||
| Shooter | | Shooter | ||
| USA/JAP/EUR | | USA/JAP/EUR |