Nintendo GameCube: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 791: | Line 791: | ||
|JP/NA/PAL | |JP/NA/PAL | ||
|{{Ratings|name=Disney Sports Soccer}} | |{{Ratings|name=Disney Sports Soccer}} | ||
|- | |||
|[[Disney's Donald Duck: Goin' Quackers]] aka [[Disney's Donald Duck: Quack Attack]] | |||
|2002 | |||
|Adventure | |||
|JP/NA/PAL | |||
|{{Ratings|name=Disney's Donald Duck: Goin' Quackers}} | |||
|- | |- | ||
|[[Disney's Extreme Skate Adventure]] | |[[Disney's Extreme Skate Adventure]] | ||
Line 839: | Line 845: | ||
|JP | |JP | ||
|{{Ratings|name=Dokapon DX}} | |{{Ratings|name=Dokapon DX}} | ||
|- | |- | ||
|[[Donkey Kong Jungle Beat (GC)|Donkey Kong Jungle Beat]] | |[[Donkey Kong Jungle Beat (GC)|Donkey Kong Jungle Beat]] |