Wii: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 102: | Line 102: | ||
| ??? | | ??? | ||
| USA/JAP/EUR | | USA/JAP/EUR | ||
| ??? | |||
|- | |||
| [[Monster Hunter Tri]] | |||
| Action RPG | |||
| USA/JAP/EUR/AUS | |||
| ??? | | ??? | ||
|- | |- | ||
Line 202: | Line 207: | ||
| ??? | | ??? | ||
| USA/JAP/EUR | | USA/JAP/EUR | ||
| ??? | |||
|- | |||
| [[The Legend of Zelda: Twilight Princess]] | |||
| Action Adventure | |||
| USA/JAP/EUR/AUS | |||
| ??? | | ??? | ||
|- | |- |