15,190
edits
m (improve infobox) |
|||
Line 106: | Line 106: | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|Check Mii Out Channel}} | |{{Ratings|Check Mii Out Channel}} | ||
|- | |||
|[[Crunchyroll Channel]] | |||
|Downloadable | |||
|JP/NA/EU | |||
|{{Ratings|Crunchyroll Channel}} | |||
|- | |- | ||
|[[Demae Channel]] | |[[Demae Channel]] | ||
Line 247: | Line 252: | ||
|{{Ratings|Wii Speak Channel}} | |{{Ratings|Wii Speak Channel}} | ||
|- | |- | ||
|[[Wii U Transfer | |[[Wii U Transfer Tool]] | ||
|Downloadable | |Downloadable | ||
|JP/NA/EU | |JP/NA/EU | ||
|{{Ratings|Wii U Transfer | |{{Ratings|Wii U Transfer Tool}} | ||
|- | |- | ||
|[[YouTube Channel]] | |[[YouTube Channel]] |